Darmowe szkolenie

,

Bezpiecznie na rowerze

Co musisz zrobić?

Szkolenie prowadzi Karol Bączkowski – ratownik medyczny obserwowany przez ponad 10 tysięcy osób na LinkedInie. Karol przepracował ponad 40 000 godzin na pokładzie karetki i ma za sobą ok. 10 000 wyjazdów ratunkowych.

W naszym godzinnym szkoleniu Karol dzieli się swoją wiedzą m.in. dot. najczęstszych urazów, pozycji bezpiecznej, resuscytacji, zakrztuszeń, użądleń, pierwszej pomocy w innych sytuacjach. Opowiada też o najczęstszych błędach popełnianych przez świadków zdarzenia.

To wiedza, którą warto mieć!

 
 

W prezencie

Biorąc udział w szkoleniu otrzymasz darmowy dostęp do kwartalnika "Magazyn RowerON". Będzie w nim dużo wartościowych artykułów, porad, ciekawe trasy i wiele więcej. Pierwszy numer już w listopadzie.

Zapraszamy do obejrzenia bezpłatnego szkolenia z pierwszej pomocy dla rowerzystów.

Wiedza, którą warto mieć!

Porady dla Twojego bezpieczeństwa

Podaj nam swój adres e-mail, otrzymasz na niego link z dostępem do szkolenia. Pobranie materiału jest darmowe, w zamian jednak chcielibyśmy mieć możliwość wysyłania do Ciebie innych materiałów, w tym naszego kwartalnika Magazyn RowerON.

.

Administratorem Twoich danych jest Wydawnictwo Nowiny Sp. z o.o. z siedzibą w Raciborzu (47-400), ul. Kościuszki 32a, które przetwarza dane w powyższym celu. Listę naszych Partnerów oraz szczegółowe informacje o ochronie Twoich danych znajdziesz w Polityce Prywatności. Zgodę możesz odwołać w dowolnym momencie. Przetwarzanie danych osobowych wykonane na ich podstawie przed ich wycofaniem pozostanie zgodne z prawem.

Zapraszamy!

Polityka prywatności